Opinie

Oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne, których celem jest przywrócenie pięknego i zdrowego uśmiechu naszym pacjentom. Służymy bogatym doświadczeniem, rzetelną wiedzą i wysoce wykwalifikowanym personelem. Kliniki stomatologiczne DENTAURUS słyną z kadry dentystycznej, która stale podnosi swoje kwalifikacje na kursach w kraju i za granicą. Pacjenci cenią naszych lekarzy za pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, zrozumienie, życzliwość, jak również uważne wsłuchiwanie się w ich oczekiwania i sprawne reagowanie na potrzeby. Otaczamy naszych pacjentów należytą troską. W zamian otrzymujemy sympatię i szacunek.

Nasi pacjenci doceniają nas za dużą elastyczność i kompleksową ofertę, dzięki której może leczyć się u nas cała rodzina . Dlaczego do nas wracają? Bo tylko w naszych klinikach mogą liczyć na spokojne, bezbolesne i bezstresowe leczenie. Pacjenci, którzy skorzystali z naszych usług podkreślają, że w naszych klinikach panuje serdeczna, przyjazna i miła atmosfera. Doceniają też fakt, że mamy wyjątkowe podejście do najmłodszych. Za co jeszcze lubią nas nasi pacjenci? Na pewno za profesjonalne podejście lekarzy, miłą obsługę i dużą życzliwość personelu. DENTAURUS to według pacjentów gwarancja najlepszej jakości, nowoczesnego podejścia do problemów pacjenta oraz gwarancja przystępnych i niewygórowanych cen.

Znanylekarz.pl

Jesteśmy obecni na portalu społecznościowym Facebook, który pozwala na sprawą komunikację z nami oraz bycie na bieżąco z naszymi ofertami i promocjami. Nasi dentyści są również obecni na Znanylekarz.pl, dzięki czemu każdy z Państwa może sprawdzić opinie innych pacjentów na temat wybranego dentysty, a do tego znaleźć odpowiednią dla siebie placówkę (jesteśmy obecni w różnych miastach) i umówić się na wizytę!

Aktualności