Dentaurus

Kliniki Stomatologiczne Dentaurus stanowią zgrany zespół. Zatrudniamy najlepszych fachowców, a swoje kwalifikacje stale podnosimy korzystając z licznych kursów w kraju i za granicą. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności, korzystamy z nowoczesnego sprzętu, dysponujemy pełną diagnostyką radiologiczną. W swojej codziennej pracy kierujemy się zawsze dobrem pacjenta, a Państwa zadowolenie jest dla nas najwyższą wartością.

Zawsze staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. Proces leczenia traktujemy kompleksowo, łącząc procedury z różnych dziedzin stomatologii tak, aby osiągnąć optymalne efekty terapii.


JACEK OWCZARCZAK

Lekarz dentysta. Dyrektor medyczny Kliniki Dentaurus. W 2000 roku ukończył z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Gdańsku, absolwent wielu kursów w Polsce i za granicą, członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie i International Congress of Oral Implantologists, ukończył z wynikiem celującym cykl Curriculum Implantologii PSI, zdał egzamin na Międzynarodowy Certyfikat Umiejętności - Implantolog Fellowship, konsultant medyczny firmy 3M, specjalizuje się w implantologii, stomatologii estetycznej i protetyce. Zdał egzamin Diplomate i uzyskał Międzynarodowy Certyfikat Umiejętności Implantologicznej - Ekspert d/s implantologii stomatologicznej (Diplomate). Certyfikat ten jest najwyższym uprawnieniem przyznawanym implantologom przez International Congress of Oral Implantologists. Pasje: stomatologia, podróże, pływanie, jazz.


ŁUKASZ PAWŁASZEK

Lekarz dentysta. Ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku w 2006 roku. Ceniony specjalista w zakresie endodoncji, protetyki oraz stomatologii zachowawczej. Pasje: bieganie, pływanie, jazda na rowerze, literatura.


INA WOJCIECHOWICZ

Lekarz dentysta. Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Jej pasja to stomatologia, a w szczególności: stomatologia zachowawcza oraz protetyka.


KARINA PYC-CHODUŃ

Lekarz dentysta. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Jej zawodowe pasje, to ortodoncja oraz stomatologia estetyczna. Pasje: jazda na rolkach, pływanie, literatura.


ADRIAN PRZEWOSKI

Lekarz dentysta. Ukończył uniwersytet Medyczny w Gdańsku. Jego pasje zawodowe to: stomatologia estetyczna, endodoncja, chirurgia stomatologiczna. Prywatnie pasjonuje się wspinaczką skałkową, muzyką i pływaniem.


KATARZYNA WAJKERT

Lekarz dentysta. W 1998 roku ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Ceniony specjalista w zakresie endodoncji, leczenia chorób przyzębia, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Interesuje się sztuką XIX i XX wieku, literaturą historyczną i biograficzną oraz kinem iberyjskim. W wolnych chwilach pływa, jeździ na rowerze, zajmuje się swoim ogrodem.


HUBERT ZMYSŁOWSKI

Lekarz dentysta. Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku. Jego pasja to chirurgia szczękowo-twarzowa oraz stomatologiczna. Prywatnie wolny czas poświęca turystyce rowerowej, pływaniu oraz myślistwu.


ANNA SEMRAU

Lekarz dentysta. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytety Medycznego w Szczecinie. Jej zawodowe pasje to: stomatologia dziecięca, estetyczna oraz endodoncja. W wolnym czasie pływa, jeździ na rowerze i gra na pianinie. Uwielbia gotować i prowadzić długie rozgrywki w gry planszowe.


IZABELA CZOŁGOSZ

Lekarz dentysta. Izabela Czołgosz jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestniczy w 3 letnim programie specjalizacyjnym Uniwersytetu w Aarhus (Dania) w zakresie ortodoncji. W ramach swojej działalności naukowej programu Master of Science dr Izabela Czołgosz  interesuje się metodami klejenia pośredniego zamków ortodontycznych z wykorzystaniem techniki wirtualnej. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci, młodzieży, dorosłych, a także leczeniem interdyscyplinarnym. Uczestnik wielu staży i kursów w kraju i zagranicą. Jest członkiem: EPSOS (European Postgraduate Students Orthodontic Society) , EOS (European Orthodontic Society) , AAO (American Association of Orthodontists) , WFO (World Federation of Orthodontists.


DAMIAN CZOŁGOSZ

Lekarz dentysta. Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku. Pasjonuje się stomatologią, a w szczególności endodoncją, protetyką i chirurgią. W czasie wolnym uwielbia siatkówkę, wycieczki górskie, nurkowanie i motoryzację. Wierny kibic FC Barcelona.


DOMINIKA RYDZEWSKA

Lekarz dentysta. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zawodowo pasjonuje się endodoncją oraz stomatologią estetyczną. Poza pracą ceni niezależne kino europejskie, muzykę chill-out. Uwielbia podróże, zarówno te bliskie jak i dalekie.


NATALIA SWATKO

Lekarz dentysta. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zawodowo pasjonuje się stomatologią dziecięcą, endodoncją oraz stomatologią estetyczną, z dokładnością i oddaniem podchodzi do codziennej pracy. Prywatnie ceni sobie dobrą książkę, uwielbia wycieczki górskie, jej wielką pasją jest kuchnia, szczególnie włoskie smaki.


MAGDALENA KWIATKOWSKA

Rejestratorka. W klinice Dentaurus pracuje od 2011 roku. Prywatnie szczęśliwa mama i żona. Wolny czas spędza na dobrej literaturze. Uwielbia podróże oraz góry.


ANNA MOLSKA

Kierownik rejestracji, opiekun medyczny. Z wykształcenia magister pedagogiki. W Klinice Dentaurus organizuje pracę rejestracji, a w czasie wolnym oddaje się swoim pasjom: wspinaczce górskiej i dobrej książce. Górskie szczyty polskich Tatr najchętniej zdobywa z mężem.


MAŁGORZATA ŁUKOWSKA

Rejestratorka.Absolwentka studiów pedagogicznych I-stopnia o specjalności "wczesna edukacja z rewalidacją indywidualną". Interesuje się zagadnieniami związanymi z formami i metodami pomocy osobom niepełnosprawnym z naciskiem na arteterapię.


AGNIESZKA ZAWADZKA

Technik elektroradiolog. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W chwilach wolnych pasjonuje się fotografią.


IWONA KAMINSKA

Rejestratorka. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W Klinice Dentaurus od początku jej istnienia. Prywatnie mama 8 letniej Wiktorii. Interesuje się psychologią dziecięcą, nowoczesnymi sposobami szybkiego uczenia się. Hobby: książki biograficzne.


MARTA RENUSZ-WOJCIECHOWSKA

Rejestratorka. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W Klinice Dentaurus organizuje pracę rejestracji, a w czasie wolnym oddaje się swoim pasją: wycieczkom krajoznawczym, turystyce rowerowej oraz fotografii.


MONIKA LEWANDOWSKA

Rejestratorka. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Chemii. Pasjonuje się nowoczesnymi metodami nauczania chemii w mikroskali. Wielka miłośniczka książek Nicholasa Sparksa oraz Stephanie Meyer.


ELŻBIETA STACHURSKA-DROZDOWSKA

Rejestratorka. Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego. Wolne chwile lubi spędzać z rodziną, miłośniczka filmów Woody'ego Allena oraz literatury rosyjskiej.


DOROTA ŁĘGA

Rejestratorka. Absolwentka Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Kocha przyrodę i zwierzęta, w szczególności koty. Lubi podróżować i poznawać nowe zakątki Polski oraz jazdę na rowerze.


KAROLINA STANDEWICZ

Asystentka stomatologiczna, technik dentystyczny. Interesuje się literaturą Młodej Polski, astrologią, starym kinem.


ELŻBIETA KURT

Asystentka stomatologiczna. Nadbałtyckie Centrum Edukacji w Gdańsku, kierunek-asystentka stomatologiczna. Wolne chwile spędza z mężem i synem, najchętniej na podróżach i jeździe na nartach.


MARTA OCHOTNA

Asystentka stomatologiczna. Absolwentka Gdańskiej Szkoły Medycznej na kierunku "asystentka stomatologiczna". Wolny czas poświęca rodzinie oraz wspólnym podróżom. Interesuje się literaturą współczesną, sportem oraz modą.


ALEKSANDRA ZALEWSKA

Asystentka stomatologiczna.Absolwentka Sopockich Szkół Medycznych na kierunku higienistka stomatologiczna . Lubi kontakt z przyrodą, jazdę na rowerze, podróże, fotografię.


PAULINA JANKOWSKA

Asystentka stomatologiczna. Obecnie uzupełnia swoje wykształcenie na kierunku Higienistka Stomatologiczna w Sopockich Szkołach Medycznych. Interesuje się stomatologią w zakresie profilaktyki próchnicy i chorób przyzębia. W wolnych chwilach aktywnie spędza wolny czas z rodziną. Jej pasją jest strzelectwo sportowe.


ELŻBIETA DYMEK

Asystentka stomatologiczna. Policealna Szkoła Medyczna w Toruniu, na kierunku asystentka stomatologiczna, pragnie uzupełnić swoje wykształcenie na kierunku techniki dentystyczne. Interesuje się sztuką (malarstwo, rzeźba, architektura, literatura) W wolnych chwilach biega, jeździ na łyżwach, uprawia aerobik i maluje portrety.


DARIA JANIK

Asystentka oraz higienistka stomatologiczna. Absolwentka Policealnego Studium Medycznego w Toruniu oraz Sopockiej Szkoły Medycznej. W wolnych chwilach czynnie uprawia sport: pływanie, jazda na łyżwach, podróże.


BEATA KAWKA

Asystentka stomatologiczna. Ukończyła Policealne Studium Medyczne w Toruniu. Pasjonuje się kinem, teatrem oraz dobrą książką.


RAFAŁ CZEMKO

Manager Klinik Stomatologicznych Dentaurus. W 2001 roku ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Wielki pasjonat piłki nożnej.


 

Aktualności