Dentaurus

W dniu 21 lutego 2018 roku, w ramach projektu Akademia Dentaurus, odbyło się szkolenie dla lekarzy Klinik Stomatologicznych Dentaurus dotyczące ekskluzywnej, dwuwarstwowej techniki odbudowy zębów, która pozwala na osiągnięcie doskonałych efektów estetycznych na każdej wizycie - Style Italiano.

Dbając o ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników Klinik Stomatologicznych Dentaurus, w dniach 12-13 stycznia 2018 roku zorganizowaliśmy spotkanie organizacyjne połączone ze szkoleniem w Hotelu Pałac Romantyczny w Turznie.

W dniach 12-13 stycznia Kliniki Stomatologiczne Dentaurus będą nieczynne.

Wszelkie wpłaty do skarbonki WOŚP za leczenia dokonane przez naszych pacjentów w dniach 4-14 stycznia 2018 przekażemy na rzecz fundacji.

Dr Jacek Owczarczak w dniach 20-21 października 2017 roku w Warszawie, uczestniczył na Kongresie Implantologicznym "Kongres Dentsply Sirona Implants".

W związku z dynamicznym rozwojem Klinik Stomatologicznych Dentaurus, poszukujemy ambitnych lekarzy dentystów do pracy.

Dr Izabela Czołgosz uczestniczyła w spotkaniu EPSOS (European Postgraduate Student Orthodontic Society), który odbył się 5 czerwca w Montreux w Szwajcarii, podczas którego prezentowała przypadek leczenia interdyscyplinarnego (ortodonta i protetyk), jako jedna z 6. osób wybranych z całej Europy.

W dniach 8-10 czerwca 2017 roku Dr Jacek Owczarczak wziął udział w 10. Międzynarodowym Kongresie PSI/ICOI/DGO w Krakowie - największa na świecie, profesjonalna organizacja skupiającą lekarzy implantologów.

Wydarzeniem bez precedensu była Consensus Conference, podczas której ustalono standardy leczenia w zakresie rekonstrukcji implantologicznej bezzębnej żuchwy. Podczas Kongresu w Krakowie uznane światowe autorytety zaprezentowały najnowsze doniesienia w zakresie implantologii cyfrowej oraz implantologii minimalnie inwazyjne.

Kliniki Stomatologiczne Dentaurus, w ramach współpracy sprawują opiekę medyczną nad pacjentami naszych Partnerów Medycznych.

Doktor Natalia Swatko - stomatolog w Klinice Stomatologicznej Dentaurus w Toruniu, udzieliła w miesięczniku "Świat Zdrowia" ( luty 2017 ), interesującego i rzeczowego wywiadu na tematy związane z leczeniem stomatologicznym. Zapraszamy do lektury.

Dr Jacek Owczarczak wziął udział w teoretycznym i praktycznym kursie chirurgicznym pt. „Implanty Bicon - świat nowych możliwości”, który odbył się w dniu 11 lutego 2017 w Gdyni.

Podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebraliśmy 6.783,84 zł

.

Dr Jacek Owczarczak wziął udział w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. „Narzędzia rzeczywiste i wirtualne współczesnej chirurgii implantologicznej i implantoprotetyki”, która odbyła się w dniach 14-15 października 2016 w Lublinie.

Dr Jacek Owczarczak w dniach 21-22 października 2016 roku w Warszawie, uczestniczył w Kongresie Implantologicznym "Dentsply Implants Kongres".

20 sierpnia 2016 roku w gdańskiej Klinice Stomatologicznej Dentaurus odbył się Dzień Otwarty z użyciem skanera ortodontycznego iTero, pozwalającego tworzyć trójwymiarowe modele zębów przy leczeniu wad zgryzu systemem nakładkowym Invisalign.

Dr Jacek Owczarczak, w dniach 27-29 listopada 2015 roku przebywał w Wiedniu, gdzie wziął udział w kursie z zakresu "Zarządzanie tkankami miękkimi w implantologii dentystycznej".

Dr Jacek Owczarczak w dniach 16-17 października 2015 w Warszawie, uczestniczył w Kongresie Implantologicznym "Kongres Dentsply Implants", który wyznacza kierunki rozwoju nowoczesnej implantologii.

Dr Jacek Owczarczak wziął udział w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. „PROBLEMY CHIRURGICZNE W CODZIENNEJ PRAKTYCE STOMATOLOGICZNEJ”, która odbyła się w dniach 9-10 października 2015 w Lublinie.

Dr Izabela Czołgosz uczestniczyła w 8. Międzynarodowym Kongresie Ortodontycznym, który odbył się w dniach 27-30 września w Londynie, orgaznizowanym pod patronatem Brytyjskiego Stowarzyszenia Ortodontycznego.

Dr Jacek Owczarczak wziął udział w 9. Międzynarodowym Kongresie PSI/ICOI/DGOI, który odbył się w dniach 12-13 czerwca 2015 roku w Poznaniu, gdzie zdał egzamin Diplomate i uzyskał Międzynarodowy Certyfikat  Umiejętności Implantologicznej - Ekspert d/s implantologii stomatologicznej (Diplomate).

Wszystkim naszym Pacjentom życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych, dużo radości spokoju i pięknego uśmiechu!

Aktualności