Cennik

DENTAURUS to nowoczesne kliniki stomatologiczne, które dbają nie tylko o zdrowy i piękny uśmiech swoich pacjentów, ale także o ich zadowolenie, satysfakcję i komfort w każdym wymiarze. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była kompletna, a usługi stomatologiczne dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów. Każdy współpracujący z nami dentysta to osoba odznaczająca się doskonałymi kwalifikacjami, doświadczeniem i empatią.

Każda nasza klinika stomatologiczna to miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Zdobyte doświadczenie pozwala oferować Państwu opiekę na najwyższym światowym poziomie, zachowując przy tym rozsądne i przystępne koszty leczenia. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego nasze ceny są zawsze atrakcyjne. Niczego nie narzucamy naszym pacjentom. To pacjent decyduje czy dany ząb leczyć, czy nie.

Dentysta może jedynie przedstawić plan leczenia i zaproponować konkretne rozwiązania. DENTAURUS to gwarancja jakości i niezawodności. Zapraszamy Państwa na konsultację podczas której wykonamy dokładną analizę stanu zdrowia jamy ustnej ,wykonamy niezbędne badania ,a następnie zaproponujemy w sposób czytelny i przejrzysty plan leczenia wraz z jego przewidywanym kosztem . Zawsze staramy się by taki plan był dla pacjenta zrozumiały i akceptowalny .Serdecznie zapraszamy!

Aktualności