Aktualności

Dr Izabela Czołgosz uczestniczyła w spotkaniu EPSOS (European Postgraduate Student Orthodontic Society), który odbył się 5 czerwca w Montreux w Szwajcarii, podczas którego prezentowała przypadek leczenia interdyscyplinarnego (ortodonta i protetyk), jako jedna z 6. osób wybranych z całej Europy.

W dniach 8-10 czerwca 2017 roku Dr Jacek Owczarczak wziął udział w 10. Międzynarodowym Kongresie PSI/ICOI/DGO w Krakowie - największa na świecie, profesjonalna organizacja skupiającą lekarzy implantologów.

Wydarzeniem bez precedensu była Consensus Conference, podczas której ustalono standardy leczenia w zakresie rekonstrukcji implantologicznej bezzębnej żuchwy. Podczas Kongresu w Krakowie uznane światowe autorytety zaprezentowały najnowsze doniesienia w zakresie implantologii cyfrowej oraz implantologii minimalnie inwazyjne.

Wszystkim naszym Pacjentom życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych, dużo radości spokoju i pięknego uśmiechu!

Kliniki Stomatologiczne Dentaurus, w ramach współpracy sprawują opiekę medyczną nad pacjentami naszych Partnerów Medycznych.

Doktor Natalia Swatko - stomatolog w Klinice Stomatologicznej Dentaurus w Toruniu, udzieliła w miesięczniku "Świat Zdrowia" ( luty 2017 ), interesującego i rzeczowego wywiadu na tematy związane z leczeniem stomatologicznym. Zapraszamy do lektury.

Aktualności