Aktualności

W dniach 8-10 czerwca 2017 roku Dr Jacek Owczarczak wziął udział w 10. Międzynarodowym Kongresie PSI/ICOI/DGO w Krakowie - największa na świecie, profesjonalna organizacja skupiającą lekarzy implantologów.

Wydarzeniem bez precedensu była Consensus Conference, podczas której ustalono standardy leczenia w zakresie rekonstrukcji implantologicznej bezzębnej żuchwy. Podczas Kongresu w Krakowie uznane światowe autorytety zaprezentowały najnowsze doniesienia w zakresie implantologii cyfrowej oraz implantologii minimalnie inwazyjne.

Wszystkim naszym Pacjentom życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych, dużo radości spokoju i pięknego uśmiechu!

Kliniki Stomatologiczne Dentaurus, w ramach współpracy sprawują opiekę medyczną nad pacjentami naszych Partnerów Medycznych.

Doktor Natalia Swatko - stomatolog w Klinice Stomatologicznej Dentaurus w Toruniu, udzieliła w miesięczniku "Świat Zdrowia" ( luty 2017 ), interesującego i rzeczowego wywiadu na tematy związane z leczeniem stomatologicznym. Zapraszamy do lektury.

Dr Jacek Owczarczak wziął udział w teoretycznym i praktycznym kursie chirurgicznym pt. „Implanty Bicon - świat nowych możliwości”, który odbył się w dniu 11 lutego 2017 w Gdyni.

Aktualności